Pääyhteistyössä
https://www.adecco.fi/

Ota yhteyttä Yrityspäivät-tiimiin.

Vastaamme jokaiseen yhteydenottoon mahdollisimman nopeasti.

Pääyhteistyössä https://www.adecco.fi/

Yhteydenottopyyntö

Voit ottaa yhteyttä Yrityspäivät-tiimiin oheisella lomakkeella tai olla suoraan yhteydessä asiakaskoordinaattoreihin. Löydät tiimin jäsenet ja heidän yhteystietonsa alempaa tältä sivulta.

Tiimi

Aino Heino

Projektipäällikkö
044 066 8344
aino.heino@yrityspaivat.com

Kristiina Pöysti

Projektipäällikkö
044 066 8334
kristiina.poysti@yrityspaivat.com

Viivi Pietikäinen

Talousvastaava
044 066 8336
viivi.pietikainen@yrityspaivat.com

Iina Puranen

Asiakaskoordinaattori
044 066 8330
iina.puranen@yrityspaivat.com

Olli Karipohja

Asiakaskoordinaattori
044 066 8342
olli.karipohja@yrityspaivat.com

Sonja Bläuer

Asiakaskoordinaattori
044 066 8338
sonja.blauer@yrityspaivat.com

Roope Jetsu

Asiakaskoordinaattori
044 066 8339
roope.jetsu@yrityspaivat.com

Arttu Pitkänen

Asiakaskoordinaattori
044 066 8347
arttu.pitkanen@yrityspaivat.com

Anna Lorvi

Asiakaskoordinaattori
044 066 8343
anna.lorvi@yrityspaivat.com

Topias Kallio

Asiakaskoordinaattori
044 066 8333
topias.kallio@yrityspaivat.com

Anni Tuomela

Asiakaskoordinaattori
044 066 8341
anni.tuomela@yrityspaivat.com

Matleena Tyni

Asiakaskoordinaattori
044 066 8337
matleena.tyni@yrityspaivat.com

Kalle Moisio

Asiakaskoordinaattori
044 066 8331
kalle.moisio@yrityspaivat.com

Juuli Huuhanmäki

Asiakaskoordinaattori
044 066 8332
juuli.huuhanmaki@yrityspaivat.com

Jaakko Härkälä

Asiakaskoordinaattori
044 066 8346
jaakko.harkala@yrityspaivat.com

Matilda Kouvo

Asiakaskoordinaattori
044 066 8340
matilda.kouvo@yrityspaivat.com

Yrityspäivät sosiaalisessa mediassa

Instagram Facebook