Pääyhteistyössä
https://ec.europa.eu/eures/public/fi/homepage

Ota yhteyttä

Vastaamme jokaiseen yhteydenottoon mahdollisimman nopeasti.

Pääyhteistyössä https://ec.europa.eu/eures/public/fi/homepage

Yhteydenottopyyntö

Voit ottaa yhteyttä järjestäjiin oheisella lomakkeella tai olemalla suoraan yhteydessä asiakaskoordinaattoreihin. Tiimin jäsenet suorine yhteystietoineen löydät alempaa tältä sivulta.

Kirjoita seuraavat merkit alla olevaan tekstikenttään
captcha

Please leave this field empty.

Tiimi

Arttu Saarinen

Projektipäällikkö
+358 440 668 344
arttu.saarinen@yrityspaivat.com

Marianne Urpalainen

Projektipäällikkö
+358 440 668 334
marianne.urpalainen@yrityspaivat.com

Anniina Helminen

Talousvastaava
+358 440668 331
anniina.helminen@yrityspaivat.com

Aino Vasankari

Asiakaskoordinaattori
+358 440668 340
aino.vasankari@yrityspaivat.com

Emmi Niemi

Asiakaskoordinaattori
+358 440668 338
emmi.niemi@yrityspaivat.com

Katri Könönen

Asiakaskoordinaattori
+358 440668 342
katri.kononen@yrityspaivat.com

Laura Suihkonen

Asiakaskoordinaattori
+358 440668 341
laura.suihkonen@yrityspaivat.com

Matti Juutilainen

Asiakaskoordinaattori
+358 440668 333
matti.juutilainen@yrityspaivat.com

Meeri Pekkola

Asiakaskoordinaattori
+358 440668 347
meeri.pekkola@yrityspaivat.com

Olli Syrjälä

Asiakaskoordinaattori
+358 440668 330
olli.syrjala@yrityspaivat.com

Perttu Linna

Asiakaskoordinaattori
+358 440668 346
perttu.linna@yrityspaivat.com

Petra Heikkilä

Asiakaskoordinaattori
+358 440668 332
petra.heikkila@yrityspaivat.com

Rosa Manninen

Asiakaskoordinaattori
+358 440668 343
rosa.manninen@yrityspaivat.com

Salla Alastalo

Asiakaskoordinaattori
+358 440668 337
salla.alastalo@yrityspaivat.com

Tessa Särkkä

Asiakaskoordinaattori
+358 440668 339
tessa.sarkka@yrityspaivat.com

Topias Rantanen

Asiakaskoordinaattori
+358 440668 336
topias.rantanen@yrityspaivat.com

Yrityspäivät sosiaalisessa mediassa

Instagram Facebook
  • 6 days ago
  • 1 week ago
  • 3 weeks ago
  • 4 weeks ago
  • 1 month ago
  • 9 months ago