Pääyhteistyössä
https://www.nordic.fi/fi

Ota yhteyttä

Vastaamme jokaiseen yhteydenottoon mahdollisimman nopeasti.

Pääyhteistyössä https://www.nordic.fi/fi

Yhteydenottopyyntö

Voit ottaa yhteyttä järjestäjiin oheisella lomakkeella tai olemalla suoraan yhteydessä asiakaskoordinaattoreihin. Tiimin jäsenet suorine yhteystietoineen löydät alempaa tältä sivulta.

Tiimi

Emmi Niemi

Projektipäällikkö
0440668334
emmi.niemi@yrityspaivat.com

Katri Könönen

Projektipäällikkö
0440668344
katri.kononen@yrityspaivat.com

Topias Rantanen

Talousvastaava
044 066 8336
topias.rantanen@yrityspaivat.com

Aino Heino

Asiakaskoordinaattori
044 066 8337
aino.heino@yrityspaivat.com

Eija Ranua

Asiakaskoordinaattori
044 066 8332
eija.ranua@yrityspaivat.com

Enni Rikander

Asiakaskoordinaattori
044 066 8347
enni.rikander@yrityspaivat.com

Enni Sipilä

Asiakaskoordinaattori
044 066 8338
enni.sipila@yrityspaivat.com

Johanna Ylitervo

Asiakaskoordinaattori
044 066 8342
johanna.ylitervo@yrityspaivat.com

Julius Pirhonen

Asiakaskoordinaattori
044 066 8330
julius.pirhonen@yrityspaivat.com

Kalle Moisio

Asiakaskoordinaattori
044 066 8331
kalle.moisio@yrityspaivat.com

Kristiina Pöysti

Asiakaskoordinaattori
044 066 8340
kristiina.poysti@yrityspaivat.com

Linda Miettinen

Asiakaskoordinaattori
044 066 8339
linda.miettinen@yrityspaivat.com

Siiri Tawast

Asiakaskoordinaattori
044 066 8343
siiri.tawast@yrityspaivat.com

Topias Kallio

Asiakaskoordinaattori
044 066 8333
topias.kallio@yrityspaivat.com

Viivi Pietikäinen

Asiakaskoordinaattori
044 066 8341
viivi.pietikainen@yrityspaivat.com

Henri Ponkala

Asiakaskoordinaattori
044 066 8346
henri.ponkala@yrityspaivat.com

Yrityspäivät sosiaalisessa mediassa

Instagram Facebook