Ota yhteyttä Yrityspäivät-tiimiin.

Vastaamme jokaiseen yhteydenottoon mahdollisimman nopeasti.

Yhteydenottopyyntö

Voit ottaa yhteyttä Yrityspäivät-tiimiin alla olevan yhteydenottolomakkeen kautta. Myös tiimin jäsenten yhteystiedot löytyvät tältä sivulta. Vastaamme mielellämme kaikenlaisiin kysymyksiin tapahtumaan liittyen.

Tiimi

Viivi Pietikäinen

Projektipäällikkö
044 066 8336
viivi.pietikainen@yrityspaivat.com

Iina Puranen

Projektipäällikkö
044 066 8330
iina.puranen@yrityspaivat.com

Anni Tuomela

Talousvastaava
044 066 8341
anni.tuomela@yrityspaivat.com

Katriina Mäkipere

Asiakaskoordinaattori
0440668346
katriina.makipere@yrityspaivat.com

Janmiikka Osara

Asiakaskoordinaattori
0440668332
janmiikka.osara@yrityspaivat.com

Kalle Moisio

Asiakaskoordinaattori
0440668342
kalle.moisio@yrityspaivat.com

Arttu Pitkänen

Asiakaskoordinaattori
0440668339
arttu.pitkanen@yrityspaivat.com

Anni Alila

Asiakaskoordinaattori
0440668343
anni.alila@yrityspaivat.com

Julius Loikkanen

Asiakaskoordinaattori
0440668333
julius.loikkanen@yrityspaivat.com

Anniina Morelius

Asiakaskoordinaattori
0440668331
anniina.morelius@yrityspaivat.com

Antti Mäkelä

Asiakaskoordinaattori
0440668347
antti.makela@yrityspaivat.com

Ronja Nummela

Asiakaskoordinaattori
0440668344
ronja.nummela@yrityspaivat.com

Sauli Majuri

Asiakaskoordinaattori
0440668338
sauli.majuri@yrityspaivat.com

Helena Pukkala

Asiakaskoordinaattori
0440668334
helena.pukkala@yrityspaivat.com

Tuuli Hämäläinen

Asiakaskoordinaattori
0440668337
tuuli.hamalainen@yrityspaivat.com

Alisa Hynninen

Asiakaskoordinaattori
0440668340
alisa.hynninen@yrityspaivat.com

Yrityspäivät sosiaalisessa mediassa

Instagram Facebook