Ota yhteyttä Yrityspäivien projektitiimiin.

Vastaamme jokaiseen yhteydenottoon mahdollisimman nopeasti.

Yhteydenottopyyntö

Voit olla alla olevan lomakkeen lisäksi yhteydessä Yrityspäivien tiimiin sähköpostitse tai puhelimitse. Ota ensisijaisesti yhteyttä projektipäälliköihin Tuuli Hämäläiseen tai Katriina Mäkipereen. Vastaamme mielellämme kaikenlaisiin kysymyksiin tapahtumaan liittyen ja palaamme asiaan sähköpostitse mahdollisimman pian!

Tiimi

Tuuli Hämäläinen

Projektipäällikkö
0440668337
tuuli.hamalainen@yrityspaivat.com

Katriina Mäkipere

Projektipäällikkö
0440668346
katriina.makipere@yrityspaivat.com

Anniina Morelius

Talousvastaava
0440668331
anniina.morelius@yrityspaivat.com

Antti Mäkelä

Asiakaskoordinaattori
0440668347
antti.makela@yrityspaivat.com

Teemu Kauranen

Asiakaskoordinaattori
0440668342
teemu.kauranen@yrityspaivat.com

Opri Kaplas

Asiakaskoordinaattori
0440668339
opri.kaplas@yrityspaivat.com

Piia Niinikoski

Asiakaskoordinaattori
0440668340
piia.niinikoski@yrityspaivat.com

Akseli Kivelä

Asiakaskoordinaattori
0440668330
akseli.kivela@yrityspaivat.com

Viivi Kaario

Asiakaskoordinaattori
0440668343
viivi.kaario@yrityspaivat.com

Reetta Tuominen

Asiakaskoordinaattori
0440668341
reetta.tuominen@yrityspaivat.com

Miska Mettälä

Asiakaskoordinaattori
0440668338
miska.mettala@yrityspaivat.com

Mikko Kuusisto

Asiakaskoordinaattori
0440668336
mikko.kuusisto@yrityspaivat.com

Jussi Töyrylä

Asiakaskoordinaattori
0440668344
jussi.toyryla@yrityspaivat.com

Joona Siukonen

Asiakaskoordinaattori
0440668334
joona.siukonen@yrityspaivat.com

Joni Rauhansalo

Asiakaskoordinaattori
0440668333
joni.rauhansalo@yrityspaivat.com

Elviira Saarelma

Asiakaskoordinaattori
0440668332
elviira.saarelma@yrityspaivat.com

Yrityspäivät sosiaalisessa mediassa

Instagram Facebook LinkedIn